O tym jak UB-cecja w PRL-u produkowała księży pedofilów w Kościele Katolickim!

Zrzut ekranu z 2019-05-16 14-21-21

Duchowieństwo Kościoła Katolickiego nie zostało poddane porządnej lustracji przez IPN. Nie zostało, ponieważ własnych agentów się nie poddaje i rząd Wałęsy już o to zadbał – po upadku rządu Olszewskiego skończyło się uczciwe lustrowanie!! Lustracja, lustracją ale faktem jest że cały polski kościół stchórzył. Jedni gwałcili dzieci inni to tuszowali. Więc wszyscy są siebie warci. Ile znacie przypadków księży, którzy złożyli donos na policję na swoich przełożonych czy innych duchownych, że wykorzystują seksualnie dzieci? W Polsce, USA czy Chile w łonie kościoła powstawały całe siatki pedofilskie i nigdy w to nie uwierzę że duchowni NIE-pedofile byli porażeni ślepotą! 😦 Z resztą sami za to przepraszają:

UB-ecja i różne inne służby PRL-owskie właśnie na księży pedofilów czy homoseksualistów miała odpowiednie teczki i za pośrednictwem szantażu wymuszali współpracę, polegającą na donoszeniu, łamaniu tajemnicy spowiedzi i tak dalej. W zamian dawali im zielone światło i pielęgnowali pedofilię w Kościele Katolickim. Inni księża o tym wiedzieli i zamiatali wszystko pod dywan, ze strachu i dla dobra Kościoła Katolickiego. W ten sposób PRL-owcy stworzyli w kościele siatkę pedofilów i tych, co ich coraz bardziej kryli – błędne koło się napędzało. Jestem przekonany że obecnie wielu polityków/ ważnych decydentów również posiada takie teczki – ponieważ wielu o ile nie większość obecnie rządzących to komuniści przyozdobieni w nowe piórka i dlatego symbioza tronu z kościołem ma takie mocne spoiwo 😦 W jaki możliwy sposób odbywał się nabór księży-dewiantów za pomocą szantażu dobrze pokazano w filmie „Służby Specjalne” – zamieszczam ten fragment:

Podwójne zabezpieczenie♟+♟ Tak to właśnie cwaniaki z SB porobili prostego elektryka❗️Następnie z tego „Nikodema Dyzmy” zrobili kozła ofiarnego, na którym skupił się cały atak motłochu, a prawdziwi winni: decydenci/ łotry i zdrajcy chodzą bezkarnie 👿

„Spowiednik prezydenta Wałęsy był agentem SB i pedofilem w jednym, ten Kiszczak to jednak bystrzejszy był niż Sekielski.

Lechu nie dość, że donosił do SB, to się jeszcze jej spowiadał. Mistrzostwo świata.
Najlepsze w tym jest to że kapuś spowiadał się drugiemu kapusiowi.🕵️‍♂️🕵️‍♂️😂

SB miała specyficzne poczucie humoru 🙂

PS. Ks. Cybula był w czasach „Solidarności” spowiednikiem Wałęsy, a po wygraniu przez niego wyborów prezydenckich rozpoczął posługę w Belwederze.”

Po obejrzeniu kilku wywiadów z tym księdzem, widzę że Uniwersytet im. Stefana Wyszyńskiego wydelegował niezłego w bajerowaniu rzecznika prasowego 🙂 W jego tyradzie, będącej w rzeczywistości apologią zjawiska pedofilii w kościele katolickim, ksiądz po zarysowaniu kolosalnej skali tego procederu w kościele – aż mi szczęka opadła!, winę za zorganizowany proceder księży/ zboczeńców przerzuca na jego zdaniem: znieczulone pod względem moralnym społeczeństwo!
 
Ten bajkopisarz sugeruje że taka bezduszna postawa owieczek udzieliła się ich pasterzom i że często za przyzwoleniem parafian ich dzieci są wykorzystywane seksualnie – czasami nawet z chęci pozyskania środków materialnych! – i w tym miejscu posłużył się dyrygentem huru ‚słowiki’. Tyrady księdza w ogóle są obliczone na zintegrowanie kościelnego pedofilstwa ze świeckim pedofilstwem i przekonanie rozmówców, że kościół pod tym względem wcale nie jest na prowadzeniu. ‚Norma’!! ;-)))
 
Ksiądz ten myśli, że jest sprytny, ale sam strzela sobie w kolano. Jak statek na wodzie może być nadzieją dla rozbitków, tak prawdziwy KOŚCIÓŁ powinien świecić dobrym przykładem w świecie. Jeżeli do statku dostaje się woda, to co się z nim stanie? Zatonie! Co się w takim razie stanie z kościołem, do którego taką falą napływa duch tego szatańskiego świata? 🙂
 
Ksiądz powiedział, że czasy się zmieniają i kryteria molestowania seksualnego również – czym chyba chciał zasugerować że należy dać czas niektórym kapłanom na ogarnięcie nowych wytycznych… No więc ja księdzu powiem, że w tych nowych czasach ‚śniegu’ Eskimosom już tak łatwo nie sprzeda. No chyba że tym z pod znaku moherowej flagi, których do spółki z resztą ‚czarnej floty’ systematycznie doją z rent i emerytur. Czas się zmienia, coraz trudniej o jelenia! 🙂

 

 

One response to “O tym jak UB-cecja w PRL-u produkowała księży pedofilów w Kościele Katolickim!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s